NextLife RPG Macedonia

IP : 79.141.127.244:7778 Добредојдовте на официјалниот форум на NextLife . Правила на овој форум се следните : Несмее пцовки и теми кои не се поврзани со серверот . Несмее да се користи латинска подршка на форумот . NextLife


  Vehicle Color ID-s

  Share
  Karadzov
  Karadzov
  Admin

  Број на мислења : 26
  Join date : 2016-12-04

  Vehicle Color ID-s

  Пишување by Karadzov on Нед Дек 04, 2016 12:39 pm

  Доколку сакате да ја исфарбате колата а не ги знаете идовите на колите,имате тука.

  https://wiki.sa-mp.com/wroot/images2/3/30/Ext_vcolours_2013.jpg

   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 3:10 am