NextLife RPG Macedonia

IP : 79.141.127.244:7778 Добредојдовте на официјалниот форум на NextLife . Правила на овој форум се следните : Несмее пцовки и теми кои не се поврзани со серверот . Несмее да се користи латинска подршка на форумот . NextLife


  OOC навреди и пцовки

  Share
  Karadzov
  Karadzov
  Admin

  Број на мислења : 26
  Join date : 2016-12-04

  OOC навреди и пцовки

  Пишување by Karadzov on Нед Дек 04, 2016 12:58 pm

  Доколку некој ве навредува пополнете го следново
  NICK:
  NICK2(Од тој што ве нвредил):
  Слика/видео(задолжително)
  МОРА ДА БИДЕ ЦИТРИРАНО

   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 3:11 am