NextLife RPG Macedonia

IP : 79.141.127.244:7778 Добредојдовте на официјалниот форум на NextLife . Правила на овој форум се следните : Несмее пцовки и теми кои не се поврзани со серверот . Несмее да се користи латинска подршка на форумот . NextLife


  Правила во овој борд.

  Share
  Karadzov
  Karadzov
  Admin

  Број на мислења : 26
  Join date : 2016-12-04

  Правила во овој борд.

  Пишување by Karadzov on Нед Дек 04, 2016 12:42 pm

  Овој борд служи за вие да ги давате своите идеи и предлози што сакате да ги има на серверот.

  nick name(ingame):
  Каква идеја/предлог:

  НАПОМЕНА:Секоја идеја ќе биде разгледана од HEAD и ќе добие одговор.

   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 3:10 am