NextLife RPG Macedonia

IP : 79.141.127.244:7778 Добредојдовте на официјалниот форум на NextLife . Правила на овој форум се следните : Несмее пцовки и теми кои не се поврзани со серверот . Несмее да се користи латинска подршка на форумот . NextLife


  Правило за отварање на тема

  Share
  Karadzov
  Karadzov
  Admin

  Број на мислења : 26
  Join date : 2016-12-04

  Правило за отварање на тема

  Пишување by Karadzov on Нед Дек 04, 2016 12:27 pm

  - Име_Презиме на сервер(Латиница):
  - Level:
  - Кој е проблемот:
  - Слика или видео:

  НАПОМЕНА:Доколку правите лажна пријава за исчезнување на имот ке лежите 24h демир хисар

   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 3:09 am