NextLife RPG Macedonia

IP : 79.141.127.244:7778 Добредојдовте на официјалниот форум на NextLife . Правила на овој форум се следните : Несмее пцовки и теми кои не се поврзани со серверот . Несмее да се користи латинска подршка на форумот . NextLife


  Возила на сервер

  Share
  Karadzov
  Karadzov
  Admin

  Број на мислења : 26
  Join date : 2016-12-04

  Возила на сервер

  Пишување by Karadzov on Саб Дек 17, 2016 2:28 pm

  На опен ќе бидете тп каде што има возила на бај , При тоа ќе ги паркирате на паркинг која кола нема да е паркирана на паркинг ке биде избришана од страна на овнер

   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 3:11 am