NextLife RPG Macedonia

IP : 79.141.127.244:7778 Добредојдовте на официјалниот форум на NextLife . Правила на овој форум се следните : Несмее пцовки и теми кои не се поврзани со серверот . Несмее да се користи латинска подршка на форумот . NextLife


  Апликација за лидер [OPEN]

  Share
  Karadzov
  Karadzov
  Admin

  Број на мислења : 26
  Join date : 2016-12-04

  Апликација за лидер [OPEN]

  Пишување by Karadzov on Чет Дек 08, 2016 1:57 pm

  Име Презиме (РЛ):ЗАДОЛЖИТЕЛНО:
  Име Презиме(ИГ):ЗАДОЛЖИТЕЛНО:
  Години (РЛ):ЗАДОЛЖИТЕЛНО:
  За што аплицирате(Орг/Банда/Мафиа):
  Опишете ги ранковите од 1-6:ЗАДОЛЖИТЕЛНО:

  НАПОМЕНА:Пораката мора да биде цитрирана

   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 3:10 am