NextLife RPG Macedonia

IP : 79.141.127.244:7778 Добредојдовте на официјалниот форум на NextLife . Правила на овој форум се следните : Несмее пцовки и теми кои не се поврзани со серверот . Несмее да се користи латинска подршка на форумот . NextLife


  Пријави за модератор (подфорум/борд)

  Share
  Karadzov
  Karadzov
  Admin

  Број на мислења : 26
  Join date : 2016-12-04

  Пријави за модератор (подфорум/борд)

  Пишување by Karadzov on Нед Дек 04, 2016 12:26 pm

  Барање за модератор (подфорум/борд)!

  ________Пријава__________
  Ваше име и презиме на сервер:
  Ваш nick на форум:
  Зошто мислите дека треба да се модератор:
  Линк од бордот (задолжително):
  НАПОМЕНА:За да биднете модератор треба да имате 100+ пораки.

   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 3:09 am