NextLife RPG Macedonia

IP : 79.141.127.244:7778 Добредојдовте на официјалниот форум на NextLife . Правила на овој форум се следните : Несмее пцовки и теми кои не се поврзани со серверот . Несмее да се користи латинска подршка на форумот . NextLife


  - Правило -

  Share
  Karadzov
  Karadzov
  Admin

  Број на мислења : 26
  Join date : 2016-12-04

  - Правило -

  Пишување by Karadzov on Нед Дек 04, 2016 12:50 pm

  Правило за пријавување на опоменат играч.

  Име и презиме на опоменатиот:
  Доказ(слика/видео):
  Причина:

  Насловот на темата треба да гласи:
  - Ime_Prezime опоменат од администратор Ime_Prezime

   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 3:09 am