NextLife RPG Macedonia

IP : 79.141.127.244:7778 Добредојдовте на официјалниот форум на NextLife . Правила на овој форум се следните : Несмее пцовки и теми кои не се поврзани со серверот . Несмее да се користи латинска подршка на форумот . NextLife


  Пофалби и поплаки на АДМИН

  Share
  Karadzov
  Karadzov
  Admin

  Број на мислења : 26
  Join date : 2016-12-04

  Пофалби и поплаки на АДМИН

  Пишување by Karadzov on Нед Дек 04, 2016 12:49 pm

  Доколку сакате да пофалите АДМИН пополнете го следното
  НАПОМЕНА: Пораката мора да биде цитрирана
  Ваш Ник :
  Негов Ник:
  Зошто сакате да го пофалите:
  Слика/видео :

   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 3:11 am